Práce a stáže v Helpiconu


   Proč pracovat u nás?

Helpicon  je nezisková organizace, která nabízí  různorodé služby, jejichž  obecným cílem je podporovat dosažení nebo udržení kvality života. Naším cílem je podporovat lidi, se kterými a pro které pracujeme v jejich nezávislém životě, vytvářet jim podmínky pro to, aby byli samostatní, soběstační a naplno využívali své schopnosti a dovednosti a aby v maximální míře mohli rozhodovat sami o svém životě. Vycházíme z přesvědčení, že stáří, umírání ani postižení nejsou stigma, protože každý život a každé období života lze prožít kvalitně aktivně, radostně, s množstvím zájmů a činností.

Nabízíme možnost podílet se na zkvalitňování života lidí také prosazováním systémových změn v oblasti sociálních a zdravotních služeb. 

Hledáme aktivní lidi, kteří mají chuť pracovat, něco změnit, hledat nové pohledy a kteří chtějí posouvat věci kupředu.

Můžete u nás pracovat na hlavní či částečný pracovní poměr, dohodu, nebo třeba jako dobrovolník.Aktuálně  nabízíme tyto pracovní pozice:

Chcete u nás pracovat? 

Ozvěte se nám

Stáže 

Nabízíme možnost absolvovat v naší organizaci také stáže, především studentům vysokých nebo vyšších odborných škol se sociálně-právním, psychologickým či pedagogickým  zaměřením (po dohodě i jiných škol) a pracovníkům jiných sociálních služeb. Stojíme o ty, které práce, ke které se připravují, zajímá a chtějí se něco naučit.

Pokud máte zájem o stáž, napište nám.